Берегове | Відпочинок в Береговому

 
Где жить (2)

Где поесть ()
Чем заняться ()
 
 
Нажмите для отображения обьектов, расположенных близко друг к другу.
 
 
Где жить: Берегове
 

Про місто

Селище. Берегове, м. Феодосія, Крим розташоване в 6 км. від центру Феодосії, це - невеликий красивий курортний центр Південно-східного Криму: складється з ряду турбаз, пансіонатів і котеджів з одного боку, і широкої смуги золотистих пляжів - з іншого. Між ними розмістилися всілякі кафе, бари, дискотеки, атракціони, магазини і інші розважальні установи.


Село розташоване на березі моря, на половині шляху між Феодосією і селищем Приморське, оточене степом. Відпочинок в Береговому ідеальний для людей, що потребують тихої «сільської» відпустки. Берегове - це індивідуальна малоповерхова забудова, мінімум галасливих курортних розваг, максимум тиші, моря, піску і чистого цілющого повітря. Відпочинок в Береговому примітний також можливістю потрапити на знаменитий і дійсно дивовижний «Золотий пляж», пісочна маса якого складається з яскраво-жовтої морської черепашки, дрібно витертої віковими хвилями. Ходьба босоніж по цьому піску наповнює тіло бадьорістю. Висока сонячна інсоляція, майже завжди безхмарне небо, переважання вітрів комфортних швидкостей, освіжаючих бризів, наявність прекрасних мілководних піщаних пляжів, теплого моря роблять це селище особливо привабливим для дитячого і сімейного відпочинку.

Подождите идет загрузка...
Лучшие цены на сегодня
 

Чем заняться

Места отдыха
 

Фото

Фотографії (фото) Берегове

 
Найближчі населені пункти
Феодосія   Судак   Коктебель   Керч   Веселе   Зеленогір'є    Курортне (Щебетівка)   Морське   Новий світ   Орджонікідзе   Приморський  
 
 
 
 
 
Незабаром. Просування готелів Рекламодавцю Вебмастеру Вхід для готелів Map
Копіювання матеріалів з даного сайту допускається тільки з письмового дозволу редакції
© 2020 nezabarom.ua
Всі права захищені
Контакти: 
+7 (499) 921-02-19