Феодосія | Відпочинок у Феодосії

 
Где жить (84)
Где поесть (10)

Чем заняться (12) 
 
Нажмите для отображения обьектов, расположенных близко друг к другу.
 
 
Где жить: Феодосія
 

Про місто

Феодосія - єдине місто в Криму, яке носить античну назву «богом дана». Місто заснували в V в. до нашої ери греки з малоазійського міста Мілет на місці існуючого селища. Феодосія входила до складу Боспорського царства. У III столітті місто захопили алани і назвали «Ардабда» - «Місто семи богів». У IV в. н.е. його зруйнували гуни. Після завоювання Криму монголами на місці нинішньої Феодосії була заснована торгова колонія Кафа, що стала центром усіх генуезьких володінь. У 1475 році місто захопили турки і перейменували в Кеффе. У 1783 році Крим увійшов до складу Російської імперії.

Феодосія розташована на південному сході Криму на висоті 302 м над рівнем моря. Клімат помірно континентальний з досить жарким літом і дуже м`якою зимою.


Сьогодні Феодосія - кліматобальнеологічний курорт. Східніше Феодосії є кілька дрібних і великих солоних озер - лиманів і мінеральних джерел, грязі й ропу яких використовують у санаторіях Феодосії при лікуванні різного роду захворювань. Так що, в основному, на відпочинок до Феодосії приїжджають підлікуватися. Люблять приїжджати до Феодосії і на відпочинок з дітьми. Море тут мілководне, вода прогрівається швидко. Найбільш мілководний пляж знаходиться в міській межі, що особливо підходить для відпочинку на Чорному морі у Феодосії найменших мандрівників. Погода в Феодосії тільки сприяє такому відпочинку. Решта пляжів протягнулися на 15 км на схід від міста.

Як і в будь-якому курортному містечку, інфраструктура Феодосії досить розвинена, що дає можливість поєднати відпочинок і розваги. На пляжах встановлені надувні гірки, є катамарани, водні мотоцикли, парашут. У самому місті є атракціони, кафе, ресторани, магазини, кінотеатр «Крим» (естрадний майданчик, відомий ще з радянських часів).

Приїжджаючи на відпочинок до Феодосії ви не відчуєте проблем з житлом. Готелі класу люкс, міні готелі, пансіонати, приватний сектор чекають всіх тих, хто приїжджає на відпочинок у це місце. Вартість відпочинку в Феодосії значно нижче, ніж на курортах Криму. Це стосується як житла, так і фруктів, яких у літній час тут достатньо.


Відпочинок взимку принесе вам не менше вражень, ніж влітку. Ви зможете відвідати у , найвідоміші музеї: картинна галерея ім. Айвазовського, Будинок-музей О.С. Гріна і краєзнавчий музей.

Погода у Феодосії
Сегодня:

15...17

Завтра:

15...17

Погода на 4 дні
 
Відгуки
На Черноморской
ООчень понравился отель!

номер -все новое, чистота, бассейн теплый очень комфортный,сауна хорошая, приветливый персонал,вода в отеле заслуживает особую похвалу.

 
На Черноморской
Спасибо коллективу отеля

Отдыхали в октябре 2020 года. Отель нашла по рекламе в интернете. Хорошее расположение, симпатично и уютно. Хорошее соотношение цены и качества.

 
На Черноморской
Отлично

Отдых очень понравился, удобно расположен отель! Отдыхали с ребёнком 7 лет, из бассейна не вылезал не смотря на непогоду. Очень классная финская сауна...

 
Найближчі населені пункти
Берегове   Судак   Коктебель   Керч   Веселе   Зеленогір'є    Курортне (Щебетівка)   Морське   Новий світ   Орджонікідзе   Приморський  
 
 
 
 
 
Незабаром. Просування готелів Рекламодавцю Вебмастеру Вхід для готелів Map
Копіювання матеріалів з даного сайту допускається тільки з письмового дозволу редакції
© 2020 nezabarom.ua
Всі права захищені
Контакти: 
+7 (499) 921-02-19