Коктебель | Відпочинок в Коктебелі

 
Где жить (51)Где поесть (6)

Чем заняться (5)


 
 
Нажмите для отображения обьектов, расположенных близко друг к другу.
 
 
Где жить: Коктебель
 

Про місто

Передати відчуття Коктебелю, за словами Максиміліана Волошина, може тільки майстер.

Селище знаходиться від Феодосії на відстані приблизно 10 км. якщо міряти відстань напряму. Він причаївся на березі царської бухти, сховавшись дбайливими долонями гір. Хребет Узун-Сирт на півночі і Карадаг на заході прикривають Коктебельську долину від негод зовнішнього світу. Унікальне поєднання довколишнього степу, гір і моря створюють особливий, неповторний мікроклімат і тим самим роблять відпочинок в Коктебелі чудовим. Коктебель - курортне (а може, богемне?) селище у складі Великої Феодосії.

’Кок-тепе-ель’ по-татарськи - ’край блакитних вершин’. Але з кольором їх відбувається щось неповторне кожну мить і з кожним рухом хмар, тому художники просто не в силах відірватися від цієї чарівної гри. Ті ж гори і ті ж бухти трохи ближче до Феодосії ховають в своїх надрах надсекретний до найостаннішого часу торпедний завод. Поряд з ним звичайне заводське селище - смт.Орджонікідзе.

Без жодного перебільшення можна сказати, що відпочинок в Коктебелі - колиска вітчизняного (у масштабах Російської імперії) планеризму і не менш вітчизняного і імперського натуралізму. А також системне місце хіппі, мітьків, панків і інших неформалів, що тяжіють до первозданної природи.

Хоча тутешній клімат цілий рік зціляє всілякі запалення, ревматизм, гіпертонію, все-таки тут не стільки лікуються і навіть не стільки відпочивають, скільки творять, спілкуються, розвиваються.

Якщо Ви хочете швидше потрапити на пляж, то краще попросити водія зупинити таксі, не доїжджаючи до центру селища, біля повороту до автокемпінгу, де знаходиться старий пвказівник "Планерське". Потім, пройшовши через автокемпінг до моря, Ви потрапите безпосередньо на пляж. Якщо ж Ви підете на пляж з центру селища, то потрібно вийти на набережну, заповнену всілякими торговими крапками і кафе, повернути наліво і йти уздовж міського пляжу.

Як тільки закінчується міський пляж, відразу починається нудистський. Своєрідною межею між пляжами служить пересохлий струмочок.

Дуже важлива перевага мису Кіік-Атлама - тут завжди дме вітер, тому що мис далеко видається в море. Звідси два наслідки: ніколи немає комарів і завжди чудово для парусного спорту!

А ще тут проходить щорічний міжнародний фестиваль Джаз Коктебель 2005.

Подождите идет загрузка...
Лучшие цены на сегодня
 

Чем заняться

 

Фото

Фотографії (фото) Коктебелю Фотографії (фото) Коктебелю Фотографії (фото) Коктебелю Фотографії (фото) Коктебелю Фотографії (фото) Коктебелю Фотографії (фото) Коктебелю Фотографії (фото) Коктебелю Фотографії (фото) Коктебелю Фотографії (фото) Коктебелю Фотографії (фото) Коктебелю Фотографії (фото) Коктебелю Фотографії (фото) Коктебелю Фотографії (фото) Коктебелю Фотографії (фото) Коктебелю Фотографії (фото) Коктебелю Фотографії (фото) Коктебелю Фотографії (фото) Коктебелю Фотографії (фото) Коктебелю Фотографії (фото) Коктебелю Фотографії (фото) Коктебелю Фотографії (фото) Коктебелю Фотографії (фото) Коктебелю Фотографії (фото) Коктебелю Фотографії (фото) Коктебелю Фотографії (фото) Коктебелю Фотографії (фото) Коктебелю Фотографії (фото) Коктебелю Фотографії (фото) Коктебелю

 
Відгуки
Санта-Фе
Прекрасный отдых

Очень понравился отдых в Коктебеле. Большую роль в этом сыграло место, которое мы выбрали для проживания. Гостиница Санта-Фе - тихий, уютный уголок...

 
Орхідея
отель "Орхидея"

Отель расположен недалеко от набережной, очень понравился дворик весь утопающий в зелени и цветах. Есть беседка, в которой можно отдохнуть за чашкой...

 
Орхідея
место куда хочется вернуться

Всё было потрясающе, всё было просто супер особенно дружелюбный персонал. Рекомендую всем эту гостиницу. Просто супер!!!

 
Найближчі населені пункти
Берегове   Феодосія   Судак   Керч   Веселе   Зеленогір'є    Курортне (Щебетівка)   Морське   Новий світ   Орджонікідзе   Приморський  
 
 
 
 
 
Незабаром. Просування готелів Рекламодавцю Вебмастеру Вхід для готелів Map
Копіювання матеріалів з даного сайту допускається тільки з письмового дозволу редакції
© 2020 nezabarom.ua
Всі права захищені
Контакти: 
+7 (499) 921-02-19